Dyrektor Zarządzający - CEO

Opis oferty

Jesteśmy agencją performance marketingu, specjalizującą się w obsłudze biznesu z segmentu eCommerce. Pracujemy w rozliczeniu za efekt. Obsługujemy pełny proces od stworzenia strategii, landing pages i materiałów reklamowych, po wygenerowanie sprzedaży. Nasz zespół liczy ponad 50 specjalistów. Działamy na ponad 20 rynkach Europy i obu Ameryk prowadząc kampanie w różnych modelach i kanałach komunikacji.

Głównym obszarem naszych działań pozostaje digital marketing, z którego się wywodzimy. Nieobce jest nam również podejście omnichannel i reklama w tradycyjnych kanałach jak press, tv. W codziennej pracy wspieramy się autorskim oprogramowaniem z segmentu adtech, rozwijanym przez inne spółki naszej grupy.

Kogo szukamy?

Wybitnego eksperta, który doskonale rozumie naturę performance marketingu i potrafi wnieść wartość dodaną w procesy związane z optymalizacją działań reklamowych. Osoby, która jest na bieżąco z wszystkimi nowinkami technologicznymi dotyczącymi branży, modeli zakupowych oraz narzędzi. Doświadczonego dyrektora, który potrafi budować i rozwijać zespoły oraz managerów. Lidera zmiany gotowego wdrażać innowacje i usprawniać procesy wewnątrz organizacji.

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY – CEO

Zakres obowiązków:

- Zarządzanie globalną firmą o profilu agencji omnichanel,

- Konsekwentna realizacja strategii firmy i założonych celów biznesowych,

- Budowanie, planowanie i implementacja strategii marketingowej projektów,

- Organizowanie i zarządzanie zespołami marketingowymi,

- Zarządzanie i rozwijanie kompetencji pozostałych członków zespołu,

- Kreowanie krótko- i długoterminowej strategii rozwoju firmy,

- Monitorowanie i kontrola realizacji KPI (w tym ROI),

- Badanie i monitorowanie działań konkurencji, wykazywanie obszarów poprawy oraz wdrażanie wzorcowych rozwiązań rynkowych,

- Zarządzenie i nadzór nad różnymi kanałami marketingowymi,

- Monitorowanie i wdrażanie trendów sprzedaży.

Wymagania

Wymagania:

- Podążanie na bieżąco z najnowszymi technologiami i najlepszymi praktykami rynnowymi,

- Znajomość i zainteresowanie zagadnieniami web designu i CRO,

- Szeroka wiedza na temat różnych kanałów digital marketingu,

- Doświadczenie w zarządzaniu dużymi budżetami marketingowymi

- Umiejętności przywódcze i doświadczenie w zarządzaniu zespołem odpowiedzialnym za wdrażanie projektów i strategii reklamowych,

- Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania szybkich decyzji w zmieniających się warunkach biznesowych,

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,

- Wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze zarządzania lub marketingu, MBA,

- Doświadczenie w zarządzaniu projektami,

- Komunikatywność i kreatywność,

- Umiejętność radzenia sobie ze stresem i presją czasu,

- Budowanie dobrych relacji z ludźmi.

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznej organizacji otwartej na wdrażanie innowacyjnych pomysłów,

- Dużą autonomię działania,

- Atrakcyjne miejsce pracy – Biurowiec The Tides na lewym brzegu Wisły,

- Atrakcyjny system wynagradzania.