Senior Recruiter Executive

Opis oferty

Jesteśmy agencją performance marketingu oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym. W ciągu 6 lat zbudowaliśmy dynamiczny i profesjonalny zespół, który na co dzień integruje produkcję, technologię oraz media w spójną całość i tworzy skuteczne narzędzia sprzedaży online. Do naszego wewnętrznego działu HR poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Współpraca z managerami liniowymi w zakresie potrzeb rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i kierownicze (online media, marketing, e-commerce, product development, business development, finance).
  • Tworzenie pozytywnych relacji z kandydatami i zapewnianie najwyższego poziomu jakości procesów rekrutacyjnych,
  • Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych oraz personalnych z wyselekcjonowanymi kandydatami, ocena kompetencji kandydatów,
  • Ścisła współpraca z hiring managerami
  • Tworzenie i publikowanie materiałów informacyjnych i promocyjnych (media społecznościowe, strona www itp.),
  • Prowadzenie procesu Onboardingu pracowników,
  • Zarządzanie bazą kandydatów i raportowanie,
  • Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Co najmniej 5-6 letnie doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska wyższe/kierownicze,
  • Praktyczna znajomość direct search – wymóg konieczny,
  • Podstawowa znajomość wiedzy z zakresu prawa pracy,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Profesjonalizm, pozytywne nastawienie oraz dobra organizacja pracy,
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, pewność siebie oraz nastawienie na realizację celów.

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premii kwartalnych,
  • Pracę w nowoczesnym biurze nad samą Wisłą z widokiem na Stadion Narodowy,
  • Możliwość pracy zdalnej po zakończeniu okresu próbnego,
  • Pracę pełną wyzwań, przy ciekawych projektach rekrutacyjnych,
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport oraz ubezpieczenie na życie.