Advertising Project Manager

Job description

Jesteśmy agencją performance marketingu oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategię komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedaży naszych Klientów. W ciągu 6 lat zbudowaliśmy dynamiczny i profesjonalny zespół blisko 80 specjalistów, który na co dzień integruje produkcję, technologię oraz media w spójną całość, tworząc skuteczne narzędzia sprzedaży online. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Osoba na stanowisku Adverising Project Manager'a będzie odpowiedzialna za nadzorowanie, koordynowanie i optymalizację procesów związanych z tworzeniem i produkcją materiałów reklamowych w Internecie i/lub prasie dla Klientów e-commerce agencji na ponad 20 rynkach na świecie.

Obowiązki:

• Koordynowanie i organizowanie pracy zespołu, delegowanie zadań projektowych, efektywne planowanie zasobów w tym freelance,

• Planowanie i nadzorowanie budżetu, zasobów i planu pracy całego zespołu,

• Prowadzenie projektów we współpracy z wewnętrznymi działami agencji jak Creative Production, Product Development, IT & Media (Social Media, Display, Marketing Automation),

• Bieżąca współpraca z różnymi specjalistami jak graficy, copywriterzy, tłumacze, frontendowcy, webdeveloperzy w tym również media planner i product manager,

 • Dbałość o poprawność i nieustający perfekcjonizm w zakresie tworzenia i adaptacji komunikacji marketingowej w Internecie,

• Bieżący research rynku, analiza aktualnych trendów i działań konkurencji.

Requirements

Wymagania:

• Doświadczenie w prowadzeniu projektów reklamowych w prasie lub Internecie,

• Znajomość zasad oraz mechanizmów skutecznej reklamy,

• Odpowiedzialność i doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu i koordynowaniu projektów o różnym stopniu złożoności i trudności,

• Praktyczna znajomość metodologii oraz zagadnień związanych z prowadzeniem i zarządzaniem projektami,

• Wyczucie marketingowe i nastawienie na efekt w postaci sprzedaży,

• Dbałość o poprawność i spójność treści marketingowych w reklamach oraz nieustający optymalizacja w tym zakresie,

• Doskonałe umiejętności interpersonalne i zdolności analityczne,

• Swobodne wyrażanie myśli, umiejętność nieszablonowego myślenia i otwarty umysł,

• Zainteresowanie zagadnieniami NLP, persuasive marketing, neuromarketing, buyer decision proces i gotowość do  rozwijania wiedzy w tych kierunkach,

• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

• Pracę w gronie doświadczonych, nieprzeciętnych i zaangażowanych pasjonatów Internetu i reklamy internetowej,

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o dużej skali biznesu i działającej na ponad 20 rynkach na świecie,

• Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole oraz wiele okazji do integracji,

• Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonych specjalistów,

• Zdobywanie unikalnej wiedzy i know-how z zakresu performance marketing,

• Prywatną opiekę medyczną i pakiet Multsport.