Junior Frontend Developer

Job description

Jesteśmy agencją performance marketingu oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów eCommerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategią komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe. W ciągu 7 lat zbudowaliśmy dynamiczny i profesjonalny zespół blisko 50 specjalistów, który na co dzień prowadzi działania digital wykorzystując innowacyjne narzędzia sprzedaży online. Intredo stanowi część Grupy Raisead: www.raisead.com

Nieustannie się rozwijamy i stale powiększamy swój zespół, dlatego szukamy ambitnych ludzi na stanowisko :

TWOJE ZADANIA:

  • Współpraca przy projektowaniu i rozbudowywaniu serwisów internetowych i landing pages,
  • Tworzenie nowych i obsługa aktualnych landing pages,
  • Kontrola jakości kodu pod względem zgodności ze standardami,
  • Optymalizacja kodu,
  • Współtworzenie i rozwój nowej platformy do obsługi landing pages
  • Testowanie wdrażanych obecnie rozwiązań,

Job requirements

  • Dobra znajomość HTML5 i CSS3,
  • Znajomość JavaScript,
  • Znajomość narzędzi takich jak Git, Bash,
  • Znajomość tematyki Responsive Web Design,
  • Doświadczenie w tworzeniu szablonów Wordpress lub innych CMS,
  • Mile widziana znajomość Bootstrap lub innych frameworków,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającej czytanie dokumentacji.

ZAMIAN GWARANTUJEMY:

  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach i realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania;
  • Współpracę z doświadczonym zespołem inżynierów, chętnie dzielącym się swoją wiedzą;
  • Efektywną organizację pracy (Code Reviews, CI, CD, Scrum / Kanban);
  • Elastyczne godziny pracy w prestiżowym biurze przy bulwarach wiślanych;
  • Mniejsze i większe, ale regularne eventy w naszym super zespole;
  • Brak nudy i nieformalny klimat;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności;
  • W trosce o dobrą kondycję, dofinansowaną opiekę medyczną i kartę Multisport. Świeże owoce i pyszną kawę

Nie czekaj, wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!