Project Manager

Job description

Jesteśmy agencją performance marketingu oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów eCommerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategią komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe. W ciągu 7 lat zbudowaliśmy dynamiczny i profesjonalny zespół blisko 50 specjalistów, który na co dzień prowadzi działania digital wykorzystując innowacyjne narzędzia sprzedaży online. Intredo stanowi część Grupy Raisead: www.raisead.com
Aktualnie poszukujemy:

Zakres obowiązków:

• Koordynowanie przygotowywania materiałów wspierających sprzedaż produktów z kategorii health&beauty dla kilkunastu rynków,

• Koordynacja przygotowywania projektów opakowań materiałów informacyjnych dot. produktów,

• Nadzorowanie i uaktualnianie firmowych stron internetowych.

• Traficowanie i nadzorowanie prac zespołów: copywriterów, webdeveloperów, grafików, tłumaczy

• Rejestracja i ewidencja domen produktowych

    Job requirements

    • Doświadczenie w koordynacji projektów graficznych i umiejętność egzekwowania efektów,

    • Mile widziane doświadczenie z agencji reklamowej,

    • Orientacja na stały rozwój, nastawienie na cel oraz inicjatywa w działaniu,

    • Wielozadaniowość i otwartość na proces zmiany,

    • Nastawienie na cel oraz inicjatywa w działaniu,

    • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,

    • Wysoka kultura osobista.

    Oferujemy:

    • Pracę w gronie doświadczonych, nieprzeciętnych i zaangażowanych pasjonatów e-commerce-u,
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o dużej skali biznesu i działającej na ponad 20 rynkach na świecie,
    • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole oraz wiele okazji do integracji,
    • Prywatną opiekę medyczną i pakiet Multsport,
    • Miłą atmosferę pracy w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy, biurowiec The Tides
    • Realny wpływ na kształtowanie strategii działań i prowadzone projekty. Szeroki zakres odpowiedzialności pozwalający na rozwój kompetencji managerskich.